Журнал Marie Claire Ukraine відкриває онлайн-доступ до своїх номерів під час карантину

З огляду на ситуацію в Україні й у світі, пов’язану з поширенням коронавірусної інфекції, видання Marie Claire Ukraine вирішило відкрити читачам доступ до архівних номерів журналу в онлайні.

Ми розуміємо, наскільки складно і незвично багатьом, зараз, перебувати в карантині, але також закликаємо обов'язково дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров'я і не порушувати режим самоізоляції. Гарний спосіб зайняти себе в такий час і відволіктися від тривожних думок – це приємне читання. І саме тому, з сьогоднішнього дня, відкривається онлайн-доступ до безкоштовних pdf-версій 10-ти найбільш знакових, номерів журналу. Серед матеріалів, які  з'являються в мережі, – ексклюзивні інтерв'ю з Джамалою, Monatik, Донателлою Версаче, fashion-зйомки та історії успіху українських топ-моделей Алли Костромічової та Аліни Байкової, унікальний фотопроект «Сила тяжіння», присвячений міцному зв’язку між нашими дизайнерами та людьми, які їх надихають, і, звісно ж, дуже багато текстів на тему гострих соціальних тенденцій, взаємин і життя жінок в Україні і в світі, якими так славиться журнал.

Головний редактор, Marie Claire Ukraine, Костянтин Путиленко, підготував опис до кожного номера й пояснив, чому саме цим номером редакція вирішила поділитися в даний момент. Онлайн-копії видання і ці коментарі можна знайти, вже зараз, на сайті https://marieclaire.ua/journals/  в спеціальному розділі.

Ми щиро бажаємо всім здоров'я, спокою і усвідомленості в цей непростий час.

Команда Marie Claire Ukraine

Поделиться новостью