Андрій Вдовиченко отримав контроль над компанією «Бурда Україна»

Андрій Вдовиченко, багаторічний керівник медіа компанії «Бурда Україна» став її власником , щоб разом зі своїми колегами успішно розвивати існуючий портфель продуктів. Всі ліцензійні договори щодо прав на торгові марки Hubert Burda Media, серед яких такі відомі бренди, як «Ліза», «Отдохни!» , «BurdaStyle», «Люблю готовить» та інші залишаються за «Бурда Україна», говориться в прес-релізі компанії Hubert Burda Media.

«Андрій Вдовиченко чудово знає медійний ландшафт в Україні, він професійно та успішно керував компанією «Бурда Україна» протягом багатьох років», - говорить Мартін Вайс, член правління Hubert Burda Media. «Я дуже радий тому, що портфель наших марок і в майбутньому буде перебувати в надійних руках. Також хочу подякувати Андрієві за гарну співпрацю»

«Я впевнений, що сфери бізнесу, які Hubert Burda Media створили в Україні, мають великий потенціал. Я дуже радий можливості розвивати й надалі портфель цих дійсно сильних медійних продуктів, - говорить Андрій Вдовиченко, - Також хочу подякувати колегам з Hubert Burda Media за плідну співпрацю протягом більше, ніж 20 років, за їх підтримку та довіру!»

 

Поделиться новостью